Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  15 €
Predám suveníry zo sveta a Slovenska, konkrétne malý závesný tanierik z Reggio di Calabria v Taliansku (1€), závesnú sošku zo Sicílie(1€), prívesok z koncertu Paula Mcartneyho(0,50€), dva ružence z Medugorja(1€ za kus), žltý náramok šťastia z Indie(0,50€), biele kamene z jazera Loch Katrine v Škótsku z miest kde žil Rob Roy(1€), lávové kamene z Etny v Taliansku (1€ za kus), úlomky stromu dub korkový z Portugalska (0,50€), Eiffelovky (0,50€ za kus), mušla (2€), 0,4 l fľašku vína z Kány Galilejskej zo Svätej Zeme (2€), malá fľaška írskej whiskey Busshmills (3€), sošku z Martina a Námestova (1€ za kus), veľkonočné vajíčko (1€). Cena v texte + dobierka.

Ďalej dekoračné mosadzné misky, vázy, vázu z Indie, keramický hrnček a vázy, kuchynskú sadu "soľ, korenie...", cena 2€ za kus, šálky 1€ spolu za všetky, vyrezávanú drevenú masku dľžka 36cm (5€), anjelik na zavesenie a druhý na postavenie (1€ za kus), guľa z mušličiek priemer 10cm (5€), sviečky (1€ za kus), sadrovú figúrku indiána (1€), prívesok na krk jelení paroh (1€), mini hrnček (1€). Cena plus dobierka.

Alebo všetko naraz za 15€ + dobierka.
Vložené: 15.02.2018 zobrazené: 29 x
Mapa inzerátu:
Miesto